Оферта
ПН-ПТ 9:00-18:00
СБ 10:00-15:00

Ми вам перетелефонуємо:

Договір оферти

1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ 

agora-discount.com – Торговий майданчик, інтернет-магазин;

Товар - об'єкт угоди сторін, яка була обрана покупцем в інтернет-магазині agora-discount.com і поміщений в корзину інтернет-магазину agora-discount.com;

Покупець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, яка відвідала сайт agora-discount.com, що має намір придбати Товар, та оплатити отримання такого Товару;

Продавець - магазин «AgoraDiscount» власник товару, пропонованого на майданчику інтернет-магазину agora-discount.com.

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1 Справжня публічна оферта (надалі - Договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті agora-discount.com. Дана оферта застосовується щодо будь-якого товару, пропонованого до продажу (купівлі) на сайті agora-discount.com.

 

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1 Надання Покупцеві доступу до всієї необхідної інформації по Товару представленому в рамках проекту agora-discount.com.

 

4. МОМЕНТ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

4.1 Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх відвідувачів інтернет-магазину agora-discount.com, які мають намір, бажання і можливості придбатитовари для будинку, офісу, квартири, будь-яких інших установ Державного або приватного характеру.

4.2 Акцепт оферти - придбання товару в порядку, визначеному цим договором, за цінами, вказаними на інтернет- ресурсі agora-discount.com і  згоду з умовами оплати і доставки товару.

4.3 Факт придбання Товару є беззаперечним прийняттям Покупцем умов даного Договору. Покупець, який скористався послугами agora-discount.com, розглядається як особа, яка вступила з Продавцем в договірні відносини.

 

5. Права та обов'язки сторін

5.1 agora-discount.com зобов'язується передати Покупцеві товар:

в певному місці;

в певній кількості;

у відповідній комплектності і в комплекті, якщо такі передбачені;

належної якості;

вільним від претензій третіх осіб.

5.1.1 З моменту укладення цього Договору забезпечити в повній мірі всі зобов'язання перед Покупцем відповідно до умов, обговореними сукупно сайтом agora-discount.com і цим Договором. Магазин «AgoraDiscount» залишає за собою право невиконання зобов'язань, в разі виникнення форс-мажорних ситуацій.

 

5.1.2  Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієїі нформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством або за бажанням самого Покупця.

 

5.2 agora-discount.com має право:

5.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на Товари і послуги, в одно сторонньому порядку, поміщаючиїх на сервері за адресою agora-discount.com.

5.2.1.1 Всі змінивступають в силу негайно після публікації.

5.2.2 Відмовити в наданні послуг без пояснення причини.

5.2.3 Відправляти листи рекламного і інформативного характеру покупцям.

5.3 Покупець зобов'язується:

5.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на всіх сторінках сайту agora-discount.com.

5.3.2 На виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі не обхідні дані, однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупце вісплаченого ним Товару.

 

6. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ

6.1 Продавець робить все можливе, щоб забезпечити якісне надання послуг Покупцеві. Поради та інформація, щодаються Покупцеві, не можуть розглядатися як гарантії.

 

6.2 Сторони звільняються від відповідальності за не виконання або не належне виконання зобов'язань за Договором на час дії «не переборної сили». Під «не переборною силою» розуміються надзвичайні і не переборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.п.), обставини суспільного життя (воєннідії, надзвичайністани, найбільшістрайки, епідемії і т. П.), Заборонні заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі сторін приймає на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

 

7. ДОСТАВКА ТОВАРУ

7.1 Покупець отримує Товар допомогою доставки, абоотримує його особисто. Порядок оплати і отримання зазначений в розділі «Доставка і оплата».

7.2 При доставці товарів в інші міста України, виконуваної іншими Службами доставки на умовахспівпраці з ТОВ «Нова Пошта» (далі Компанія-перевізник) Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів компанії «Нова Пошта», які доступні на сайті Компанії -перевізники.
7.3 При доставці товарів в інші містаУкраїни, виконуваної іншими Службами доставки на умовах співпраці з ТОВ «
Justin» (далі Компанія-перевізник) Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів компанії «Justin», які доступні на сайті Компанії -перевізники.

7.4 При доставці товарів в інші міста України, виконуваної іншими Службами доставки на умовах співпраці з ТОВ «Укрпошта» (далі Компанія-перевізник) Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів компанії «Укрпошта», які доступні на сайті Компанії -перевізники.

7.5 Факт отримання товару і відсутність претензій до якості товару Покупець підтверджує власним розписом у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, магазин «Agora Discount» гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і оплаченим Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього товару і в належному (робочому) стані і якості.

7.4 У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеного Покупцем в заявці або відмови Покупця через відрізняється від зазначеної п.п. 6.2 від отримання товару при доставці кур'єром Компанії-перевізника, товар повертається в торговий центр відвантаження. Оплата за послуги Компанії-перевізника стягується з суми, перерахованої Покупцем за товар магазінe «AgoraDiscount». ЗалишоксумиповертаєтьсяПокупцю на підставійого листа, відправленого за адресою agora-discount.com із-за значенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті кошти.

7.5 У разі пошкодження або псування товару під час доставки магазин «AgoraDiscount» повертає вартість замовлення Покупце віпротягом 14 робочих днів з моменту отримання «акту псування товару», форма якого надається Компанією-перевізником, підписаного Покупцем.

 

9. Інші умови

9.1 Інформація про Товарах представлена ​​на основному сайті.

9.2 Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разіне можливості їх усунення, сторонни мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів. normal">9.3 У разі повернення товару по суб'єктивної причини, кошти повертаються з вирахуванням витрачених коштів на транспортування замовлення.